laboratorium AR
pl
pl
separator
tel. +48 91 424 06 52 email: biuro@ar.net.pl
place
ul. Nehringa 73
71-836 Szczecintel. +48 91 424 06 52 tr fax. +48 91 424 06 53
place
ul. Piotra i Pawła 1
72-015 Policekom.: +48 501 518 825

Formularz kontaktowy

O firmie

Kilka słów

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ''AR'' zostało utworzone w 1994 r. W początkowej fazie rozwoju wykonywaliśmy prace montażowe i spawalnicze konstrukcji przemysłowych. Aktualnie zajmujemy się badaniami nieniszczącymi, cięciem krzywoliniowym blach na potrzeby stoczni i firm wytwarzających konstrukcje stalowe oraz nadal wykonujemy prace montażowe i spawalnicze.
Prace montażowe i spawalnicze prowadzone w początkowym okresie działalności przedsiębiorstwa pozwoliły nam na rozpoznanie rynku konstrukcji stalowych oraz stworzyły podstawę finansową umożliwiającą rozszerzenia działalności. Znajomość potrzeb tego rynku doprowadziła do rozszerzenia prac montażowych i spawalniczych o cięcie krzywoliniowe blach, a w roku 2000 utworzyliśmy Laboratorium Badań Nieniszczących ''AR''.
W początkowej działalności dysponowaliśmy maszynami firmy MESSER-GRIESHEIM. Aktualnie posiadamy nowoczesne maszyny firmy ECKERT wyposażone w urządzenia do cięcia plazmą firmy KJELLBERG, która jest jednym z czołowych producentów tego typu urządzeń na świecie..
Technika cięcia plazmą jest znana na świecie już od wielu lat. Sprzęt, który posiadamy wykorzystuje nowoczesną technikę cięcia plazmą wąskostrumieniową. Jest to technika stosowana na skalę przemysłową od około dwóch lat. Pozwala ona na osiągnięcie wyższej jakości cięcia, przy jego większej prędkości i zmniejszeniu zużycia gazów. Dzięki temu proces cięcia jest bardziej ekonomiczny i mniej uciążliwy dla środowiska naturalnego.

Nasi Klienci

dziękujemy za zaufanie!

partnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartners